PC Gracz wersji Alpha

Thank you for playing the Rainbow Six Siege Alpha

  • 0

    Uprawnienia

  • 0

    Fragi/zgony

  • {{d}}d {{h}}h {{i}}m {{s}}s

    Czas gry

Wyróżnione

MapThumb

Nowa mapa dostępna w Operacji Velvet Shell

Rozpocznij Rok 2 na skalistym wybrzeżu hiszpańskiej Ibizy – oto Rainbow Six i Operacja Velvet Shell.

22-01-201712:00 PM

Zobacz więcej

Najnowsze artykuły

SummaryThumb

Ujawniamy szczegóły na temat turnieju Six Invitational

Już tylko dzień dzieli nas od rozpoczęcia gry w ramach Six Invitational. Turniej odbędzie się w dniach 3-5 lutego w kanadyjskim Montrealu. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat największego z dotychczas rozegranych turniejów Rainbow Six: Siege? Przeczytajcie niniejszy artykuł!

02-02-201712:00 PM

Zobacz więcej

FWThumb

Darmowy weekend na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One!

W przyszłym tygodniu startuje Operacja Velvet Shell, więc zbierz drużynę i pograj w ten weekend za darmo w Rainbow Six Siege na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

31-01-201710:00 AM

Zobacz więcej

Day3Thumb

Six Invitational Dzień 3 - Zapowiedź

Trzeci dzień Six Invitational, 5 lutego 2017 roku, to ostatni dzień zawodów. To wtedy właśnie wyłonimy naszych arcymistrzów na PC i Xbox One, którzy podzielą się nagrodą w wysokości 200.000 dolarów! Odkryjemy również wszystkie sekrety Operacji Velvet Shell podczas rozgrywki na żywo, prowadzonej przez przedstawicieli naszej społeczności.

30-01-201712:00 PM

Zobacz więcej

Operators

Echo

Dla Masaru Enatsu robotyka to rzecz całkiem naturalna, być może ze względu na miejsce urodzenia – to Suginami City w Tokio. Echo chciał obejść ograniczenia broni dystansowej, dlatego też stworzył Yokai, bezzałogowy pojazd latający. Ten charakterystyczny dron, wyposażony w broń akustyczną, potrafi generować uderzenia dźwiękowe, które dezorientują wszystkie cele na niewielkim obszarze.

Hibana

Imagawa, urodzona i wychowana w japońskiej Nagoi, jest ekspertką w dostawaniu się na tereny wysokiego ryzyka. Ta policjantka, niezwykle sprawna w walce wręcz, dołączyła do Akademii Policyjnej w wieku 18 lat. Jej „X-KAIROS”, wyrzutnia kalibru 40 mm, miota ładunki wybuchowe, które można następnie zdalnie zdetonować.

Caveira

Znana jako brutalny oficer śledczy, Taina "Caveira" Pereira jest nieustraszona podczas działań w terenie. Dzięki umiejętności wtapiania się w otoczenie, znanej jako "cichy chód", Caveira potrafi niemal bezgłośnie zbliżyć się do ofiary, nie dając jej żadnych szans.

Capitão

Pochodzący z Nova Iguacu pod Rio de Janeiro, Vicente “Capitão” Souza został zwerbowany przez Cooredenadoria de Recursos Especiais (CORE) krótko po ukończeniu szkoły średniej. Wyposażony w kuszę taktyczną TAC Mk0, Capitão może razić dwoma rodzajami pocisków: bełtami z gazem i bełtami z mikrogranatami dymnymi.

Blackbeard

Blackbeard widzi SEALs jako idealną mieszkankę umiejętności psychicznych oraz fizycznych i dąży do doskonałości w obu aspektach. Używa Przezroczystej Tarczy Obronnej, która chroni go przed uderzeniami oraz ostrzałem.

Valkyrie

Valkyrie jest jedną z pierwszych kobiet przyjętych do oddziału SEALs. Wyposażona w "Czarne oko", kamerę szybkiego montażu, daje przewagę na polu bitwy udostępniając podgląd na żywo w trudno dostępnych miejscach.

Buck

Sebastien Côté to człowiek wysoce pragmatyczny. W walce woli proste, mechaniczne urządzenia. Używa Otwieracza, czyli strzelby podwieszanej pod lufą broni podstawowej, która pozwala mu szybko pokonywać przeszkody i dobierać się do wrogów.

Frost

Frost jest skrupulatną planerką i strategicznym obserwatorem. Jej największym sojusznikiem jest cierpliwość. Operuje jako zapalony myśliwy, używając pułapki Sterling Mk2 LHT, by zatrzymać i uszkodzić swoich przeciwników.

Glaz

Timur Glazkov to strzelec wyborowy, który zdobywał doświadczenie podczas konfliktu w Osetii Południowej oraz wielu lat służby w ochronie VIP-ów. Jako snajper Rainbow jest ekspertem w dziedzinie broni dalekiego zasięgu.

Fuze

Szurat Kessikbajew dorastał w wojskowej rodzinie w Samarkandzie, w Uzbekistanie. Wyemigrował do Rosji krótko przed upadkiem Związku Radzieckiego. To mistrz inżynierii i rzemiosła, woli pracować z maszynami niż z ludźmi.

Kapkan

Basuda, syn robotników fabrycznych, urodził się i wychował w Kowrowie. Ucieczkę od ciężkiego życia w fabryce znalazł w oddziałach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych - po wstąpieniu do nich został wysłany do niewielkiego portu nad Morzem Barentsa. Podczas swojego pobytu na Kole Podbiegunowym Basuda stał się sprawnym myśliwym.

Tachanka

Aleksandr Senawiew to ikonoklasta, który dorastał w rodzinie wojskowych jeszcze przed okresem głasnosti i którego nadal interesują sowieckie urządzenia i uzbrojenie. Podczas operacji wykorzystuje zabytkowy już, stacjonarny lekki karabin maszynowy, który własnoręcznie odrestaurował i o który dba z wielką starannością.

Jäger

Weteran operacji antypirackich GSG9 prowadzonych na Oceanie Indyjskim. Marius Streicher brał udział w akcjach jako pilot helikoptera i doradca ds. technologicznych. Stosując swój system obrony reaktywnej zwany „Magpie”, zdolny do zniszczenia dowolnego nadlatującego pocisku, potrafi zabezpieczyć teren przed ładunkami przenoszonymi drogą powietrzną.

Bandit

Były agent działający pod przykrywką w hannowerskim gangu Hells Angels. Brunsmeier jest znany z przerabiania niepotrzebnych rzeczy w broń. Udało mu się poskładać do kupy urządzenie, które puszcza prąd przez drut kolczasty i barykady ze skutkiem śmiertelnym lub niemalże śmiertelnym dla każdego, kto ich dotknie.

Blitz

Znany jest z tego, że humorem rozbraja napięte sytuacje. Elias Kötz zabiera ze sobą na akcje dość niezwykłe urządzenie: chroniącą go tarczę z ładunkami błyskowymi, które potrafią zdezorientować napastnika.

IQ

Bardzo ambitna i wybitnie zdolna Monika Weiss osiąga sukces niemal we wszystkim, czego się dotknie. Wykształcenie inżynierskie otrzymała na doskonałym uniwersytecie należącym do Ivy League, następnie służyła w oddziałach technicznych i spadochronowych GSG9. Potrafi posługiwać się urządzeniem wykrywającym z pewnej odległości pułapki i pracujące urządzenia elektroniczne.

Montagne

Gilles Touré, weteran National Gendarmerie, to najdłużej pozostający w służbie członek GIGN. Ten łagodny gigant zaciekle broni swoich kolegów z drużyny i nie zawaha się zasłonić ich własnym ciałem przed nadlatującą kulą, jeśli w ten sposób uchroni ich od ran.

Twitch

Emmanuelle Pichon to ekspert w dziedzinie technologii, który wspiera zespół za pomocą nowinek technicznych. Na pole walki zabiera ze sobą niewielki dron, który potrafi razić prądem i unieruchamiać w ten sposób przeciwników i ich pułapki.

Doc

Gustave Kateb to nietypowy człowiek: prawdziwy altruista, który wierzy, że może uczynić świat bezpieczniejszym dla innych. Ochotnik w szeregach Lekarzy Bez Granic i oficer medyczny Brigade des Forces Speciales Terre - to skuteczny medyk polowy, który nosi przy sobie pistolet reanimacyjny. Za jego pomocą może niemalże wskrzeszać kolegów z dystansu.

Rook

Julien Nizan to autor słynnego testu zaufania, jaki przechodzą nowi rekruci w GIGN: należy wytrzymać trafienie kulą, wystrzeloną przez kolegę z drużyny, mając na sobie jedynie niewielką płytkę pancerną. Nizan zabiera takie same płytki na pole walki, rozdając je sojusznikom, którzy dzięki nim mogą poprawić swoją wytrzymałość.

Thermite

Thermite to ekspert od materiałów wybuchowych, który był członkiem FBI SWAT. Używa ładunków termicznych pozwalających na przełamanie najbardziej opornych barier.

Castle

Policjalnt w trzecim pokoleniu, Castle to ekspert do spraw bezpieczeństwa i obrony, wykorzystuje rozkładane bariery, zza których można ostrzeliwać przeciwników.

Ash

Pracując FBI SWAT, Ash stała się ekspertką do spraw materiałów wybuchowych. Jej zestaw ładunków poradzi sobie z każdymi drzwiami lub - jeśli to konieczne - ze ścianami.

Pulse

A former intern for the FBI biometrics program, Pulse's ability to read people makes him a natural negotiator. He was the first to use the Heartbeat Sensor prototype in the field.

Sledge

Sledge zawsze znajduje się na przedzie operacji, gotów odblokować drogę pozostałym członkom grupy za pomoca swojego młota.

Mute

Mute to specjalista od komunikacji i wywiadu. Posiada narzędzia pozwalające mu zakłócić wszelkie komunikacje oraz zablokować zdalne odpalanie ładunków.

Smoke

Smoke jest nieustraszony i nieoceniony podczas walki obronnej. Posiada zestaw granatów dymnych, które mogą osłonić grupę.

Thatcher

Thatcher rozmumie niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą zbytnia wiara w technologię., Jest wyposażony w granaty EMP, którego detonacja wyłącza wszystkie urządzenia elektroniczne w okolicy.