POWTÓRKA

Six Invitational 2020

SIX INVITATIONAL 2020 – PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Czwarta edycja Six Invitational odbędzie się w Montrealu, w lutym 2020 roku. Podczas zawodów w Rainbow Six: Siege zmierzy się 16 najlepszych drużyn świata, a jedna z nich zdobędzie tytuł Mistrza Świata.

Więcej infromacji

Najnowsze wiadomości e-sportowe

Rozgrywki e-sportowe Rainbow Six Siege

Zanurz się w e-sportowy świat gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – unikalne doznanie wyczynowej, zespołowej strzelanki, w której najwyższy poziom rozrywki dostarczają pełni poświęcenia komentatorzy i tłumy zagorzałych fanów.

Znajdź zawody

Rozgrywki e-sportowe w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege podzielone są na ligi, dzięki czemu gracze mają możliwość rywalizacji na różnych poziomach.
Wszyscy gracze – od początkujących po profesjonalnych – mogą czuć się częścią naszej entuzjastycznej społeczności i brać udział w ciągle powiększającej się liczbie zawodów.

Go4 Cup

Udział w rywalizacji o puchar Go4 jest otwarty dla szerokiej grupy fanów. Wschodzące gwiazdy mają możliwość rozwijania swojego talentu na poziomie podstawowym. W każdą niedzielę uczestnicy zdobywają punkty liczone do kwalifikacji do finału miesiąca. Osiem najlepszych drużyn współzawodniczy w nim o nagrody pieniężne.

Weź udział

Challenger League

Challenger League to liga będąca zapleczem Pro League. Spotyka się w niej osiem zespołów ze wszystkich czterech regionów, by walczyć o możliwość awansu do Pro League. Każdy sezon trwa trzy miesiące i rozpoczyna się w drugiej połowie sezonu Pro League.

Więcej informacji

Pro League

Udział w Pro League, będącej najwyższym stopniem rozgrywek, biorą drużyny z czterech głównych regionów: Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej oraz Azji i Pacyfiku. Rozgrywki Pro League trwają sześć miesięcy, podczas których każdy team gra z każdym dwukrotnie, aby wyłonić mistrzowski zespół.

Więcej informacji

Major

W turniejach Major ma miejsce najbardziej zacięta rywalizacja. Odbywają się one dwukrotnie w ciągu roku i uczestniczy w nich 16 zespołów z całego świata, rywalizujących o poważne nagrody pieniężne. Wydarzenia te są prawdziwym świętem w świecie gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Więcej informacji

Transmisje

Film „Escalation”

Podróż po unikalnym świecie gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege z jednymi z najlepszych graczy sceny profesjonalnej (dostępne napisy).