POWTÓRKA

Six Invitational

Six Invitational

From February 11th to 17th 2019, fans, professional players, content creators, and developers are invited to celebrate everything Rainbow Six Siege in its hometown of Montreal, Canada, at the Place Bell.

Więcej informacji

Najnowsze wiadomości e-sportowe

Rozgrywki e-sportowe Rainbow Six Siege

Zanurz się w e-sportowy świat gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – unikalne doznanie wyczynowej, zespołowej strzelanki, w której najwyższy poziom rozrywki dostarczają pełni poświęcenia komentatorzy i tłumy zagorzałych fanów.

Znajdź zawody

Rozgrywki e-sportowe w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege podzielone są na ligi, dzięki czemu gracze mają możliwość rywalizacji na różnych poziomach.
Wszyscy gracze – od początkujących po profesjonalnych – mogą czuć się częścią naszej entuzjastycznej społeczności i brać udział w ciągle powiększającej się liczbie zawodów.

Go4 Cup

Udział w rywalizacji o puchar Go4 jest otwarty dla szerokiej grupy fanów. Wschodzące gwiazdy mają możliwość rozwijania swojego talentu na poziomie podstawowym. W każdą niedzielę uczestnicy zdobywają punkty liczone do kwalifikacji do finału miesiąca. Osiem najlepszych drużyn współzawodniczy w nim o nagrody pieniężne.

Weź udział

Challenger League

Challenger League to liga będąca zapleczem Pro League. Spotyka się w niej osiem zespołów ze wszystkich czterech regionów, by walczyć o możliwość awansu do Pro League. Każdy sezon trwa trzy miesiące i rozpoczyna się w drugiej połowie sezonu Pro League.

Więcej informacji

Pro League

Udział w Pro League, będącej najwyższym stopniem rozgrywek, biorą drużyny z czterech głównych regionów: Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej oraz Azji i Pacyfiku. Rozgrywki Pro League trwają sześć miesięcy, podczas których każdy team gra z każdym dwukrotnie, aby wyłonić mistrzowski zespół.

Więcej informacji

Major

W turniejach Major ma miejsce najbardziej zacięta rywalizacja. Odbywają się one dwukrotnie w ciągu roku i uczestniczy w nich 16 zespołów z całego świata, rywalizujących o poważne nagrody pieniężne. Wydarzenia te są prawdziwym świętem w świecie gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Więcej informacji

Transmisje

Film „Escalation”

Podróż po unikalnym świecie gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege z jednymi z najlepszych graczy sceny profesjonalnej (dostępne napisy).