R6-FreeWk-News-Header-EMEA

Darmowy weekend na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

22-08-2017 06:27

W ten weekend użytkownicy PC, PlayStation®4 oraz Xbox One będą mogli zagrać w Rainbow Six Siege za darmo! Czekasz na okazję, by ruszyć do szturmu w gronie znajomych? Możecie grać przez cały weekend, od 24 do 27 sierpnia!

A gdy już posmakujesz akcji i przygody, przejdź do sklepu Ubisoft, gdzie otrzymasz do 40% zniżki przy zakupie gry – oferta ta jest ograniczona czasowo.

Twoje postępy zostaną zachowane, jeśli kupisz własny egzemplarz gry.




Kiedy mogę zagrać?

Możesz wziąć udział w darmowym weekendzie w następujących terminach, wyznaczonych dla każdej platformy:

Rainbow 6 August 2017 Free Weekend

PC

Od godziny 19:00 CEST 24 sierpnia do 22:00 CEST 27 sierpnia

Gra jest już dostępna do wcześniejszego pobrania.

PlayStation®4

Od godziny 16:00 CEST 24 sierpnia do 16:00 CEST 28 sierpnia

Gra jest już dostępna do wcześniejszego pobrania.

Wymagana subskrypcja PS+

Xbox One

Od godziny 23:00 CEST 24 sierpnia do 09:00 CEST 28 sierpnia

Wymagana subskrypcja Xbox Live Gold.


Najnowsze informacje

Map Rotate Thumb

Zmiany dot. map w Sezonie 3

Nadchodzi szereg poprawek oraz zmian w systemach wyboru i katalogach map.

24-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

R6-FreeWk-News-Thumbnail-EMEA

Darmowy weekend na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Czekasz na okazję, by ruszyć do szturmu w gronie znajomych? Możecie grać przez cały weekend, od 24 do 27 sierpnia!

22-08-201706:27 PM

Zobacz więcej

Lesion Thumb

Operacja Blood Orchid – Operator: Lesion (雷)

„Rób to, co robisz najlepiej. Jeśli masz szczęście, nie będziesz kulą u nogi”.

21-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

Ying Thumb

Operacja Blood Orchid – Operator: Ying (螢)

„Uderzenie wychodzi prosto od serca i nigdy nie chybia.”

18-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

MapThumb

Operacja Blood Orchid – nowa mapa – Park Rozrywki

Witaj w opuszczonym parku rozrywki, leżącym na wybrzeżu Hong Kongu – czas na Sezon Trzeci R2 w Rainbow Six Siege.

16-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

SneakPeekThumb

Początek Sezonu 3 Roku 2 oraz spojrzenie w przyszłość

Czas oficjalnie rozpocząć nasz nowy sezon, którego akcja toczy się w Hong Kongu!

14-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

Y2PLThumb

Poznaj drużyny, które zmierzą się w finałach R6PL na targach Gamescom.

Wreszcie wiemy, kto weźmie udział w finałach drugiego sezonu Rainbow Six Pro League!

11-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

222Thumb

Operacja Health – Aktualizacja 2.2.2 – Informacje o uaktualnieniu

Pełne informacje o uaktualnieniu 2.2.2, w tym mnóstwo ulepszeń zarówno krótko-, jak i długoterminowych.

08-08-201712:00 PM

Zobacz więcej

Data Cleanup - Patch Size Thumb

Uporządkowanie danych – rozmiar aktualizacji na Sezon 3 i pakiet tekstur HD na PC

Oto trzeci i ostatni wpis dotyczący uporządkowania danych, nieustannie kontynuowanego zadania, mającego na celu zbudowanie długofalowego wsparcia dla Rainbow Six Siege.

04-08-201709:00 AM

Zobacz więcej

Y2PLThumb

Weź udział w nadchodzących otwartych kwalifikacjach do Challenger League!

Challenger League to jedyny sposób na zakwalifikowanie się do najważniejszych zawodów w Rainbow Six: Siege. Już za kilka tygodni będziesz mógł rozpocząć swoją drogę do Rainbow Six Pro League!

02-08-201712:00 PM

Zobacz więcej