[2018-05-14] New Operator - Alibi - Header

NOWY OBROŃCA: ALIBI

14-05-2018 12:00

Wybierając Alibi, zapraszasz swoich przeciwników do wojny umysłów. Gra tym obrońcą to przede wszystkim wymyślanie sprytnych sposobów na zmuszenie atakujących do błędów. Jakiekolwiek wahanie okupione jest wysoką ceną.

Postać ta jest inspirowana specami od tajnej infiltracji z włoskiej jednostki Raggruppamento Operativo Speciale (Specjalna Grupa Operacyjna). Alibi to błyskotliwa kobieta, posiadająca dar do przenikania gęstych sieci przestępczości zorganizowanej.

Nazywa się Aria de Luca. Urodziła się w Trypolisie w Libii, z której wyemigrowała z rodziną mając trzy lata. Jej ojciec kierował małą wytwórnią uzbrojenia, używając swoich kontaktów do zdobycia kontraktów eksportowych. De Luca nabyła wiedzę o włoskim uzbrojeniu dzięki więzom rodzinnym oraz treningom na strzelnicy. W wieku 18 lat wzięła udział w Mistrzostwach Europy w strzelectwie zdobywając złote medale w dwóch kategoriach. Po tych zawodach rekruter z formacji karabinierów przekonał ją, by wstąpiła do sił policyjnych.Precyzja strzelecka de Luki pozwoliła jej szybko wspiąć się na szczyty - krótko służyła w elitarnej jednostce Raggruppamento Operativo Speciale walcząc z przestępczością zorganizowaną. Wreszcie zasłużyła na miejsce w Gruppo Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna) i po sukcesach podczas operacji w Afganistanie – pomimo odseparowania od swojej jednostki – została wybrana do tajnych zadań wśród grup przestępczych. Dokonała infiltracji rodziny mafijnej Vinciguerra i spędziła w niej kilka lat, zanim rozbiła ją od środka.

Pełna prezentacja Alibi odbędzie się na naszym kanale twitch.tv/rainbow6 19 i 20 maja podczas finałów Pro League. Zapraszamy do odwiedzin!

Zalecane

[2019-03-18] DEV BLOG: REVERSE FRIENDLY FIRE

BLOG AUTORÓW: ODWRÓCONY OGIEŃ SOJUSZNICZY

Celem tego sytemu jest zmniejszenie wpływu graczy, którzy nadużywają mechaniki ognia sojuszniczego.

19-03-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-03-18] Y4S1

R4S1.1 – informacje o aktualizacji

19 marca (wtorek) opublikujemy aktualizację R4S1.1 na PC. Niniejsze zmiany będą zawarte w aktualizacji R4S1.1 dla konsol.

19-03-201912:00 PM

Zobacz więcej