[2018-05-16] New Operator - Maestro - Header

NOWY OBROŃCA: MAESTRO

16-05-2018 05:00

Maestro jest barwną postacią wśród operatorów w grze. Jego kompetencje to blokowanie dostępu do kluczowych lokacji, a bezceremonialne techniki pozwalają na widzenie przez dym i lustra, dla których nie ma cierpliwości. Ta ciekawa postać nabiera jeszcze większego blasku, gdy dołącza do niego długoletnia partnerka z GIS-u – Alibi.

Postać Maestra została zainspirowana zwiadowcami z włoskiej jednostki antyterrorystycznej Gruppo di Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna). Ten operator jest wędrowcą, znanym ze swoich błyskotliwych technik rekonesansu, rozpoznania i zwiadu.Adriano Martello, najstarszy z ośmiorga rodzeństwa, dorastał w Rzymie, ale w wieku 18 lat wstąpił do Akademii Wojskowej w Modenie. Dołączył do Karabinierów i służył jako spadochroniarz zwiadu w 1. Regimencie Spadochronowym znanym jako Toskania. Po kilku udanych operacjach, za które otrzymał srebrne i złote medale za wybitną służbę, Martello zakwalifikował się do Gruppo di Intervento Speciale (Grupa Interwencji Specjalnych, G.I.S.) i wziął udział w operacji łączonych sił w Iraku, gdzie dorobił się blizny na twarzy na skutek wybuchu miny-pułapki. Następnie rozpoczął pracę prywatnego konsultanta, a jego kursy, na których uczył zaawansowanych technik zarówno jednostki z poziomu 2 i 3, jak i prywatne armie – szybko zyskały miano najlepszych szkoleń dla operatorów.

Oddział Toskania w końcu przekonał Martello do ponownego wstąpienia do wojska w celu rozbudowy jednego z oddziałów do klasyfikacji sił specjalnych poziomu 2, dzięki czemu mógł dołączyć do Tęczy w charakterze przedstawiciela sił włoskich.

Pełna prezentacja Maestra odbędzie się 19 i 20 maja na naszym kanale twitch.tv/rainbow6 podczas finałów Pro League. Zapraszamy do odwiedzin!

Zalecane

[2019-06-05] Declassified #8 Header

DECLASSIFIED #8

Z radością przekazujemy w wasze ręce kolejny odcinek “Declassified”, podsumowania wydarzeń społeczności, przeznaczonego dla twórców zawartości, udzielających się w społeczności Rainbow Six Siege!

14-06-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-06-10] Y4S2 Charms

Nowe ozdoby streamerów Rainbow Six Siege w R4S2!

Ogłaszamy kolejne ozdoby streamerów w R4S2!

10-06-201912:00 PM

Zobacz więcej