[2018-04-26]Paris Major Reveal

ELIMINACJE DO TURNIEJU SIX MAJOR ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 14 CZERWCA

08-06-2018 12:00

Zbliża się turniej Six Major w Paryżu! Które sześć zespołów zakwalifikuje się do pierwszej edycji?

 

W połowie trwającego sześć miesięcy Sezonu 8, szesnaście najlepszych drużyn z czterech regionów (Europa, Ameryka Północna, Ameryka Łacińska i Azja-Pacyfik) spotka się we Francji. Będą rywalizować w największym z dotychczas rozgrywanych turniejów Rainbow Six w Europie, w którym pula nagród wyniesie 350.000 USD! Kwalifikacje będą też szansą dla zespołów amatorskich, by się pokazać, zmierzyć z profesjonalistami i uzyskać awans do zawodów LAN-owych. Przedstawiamy wszystkie informacje na temat udziału w nadchodzących kwalifikacjach otwartych.

 

Europa, Ameryka Północna i Ameryka Łacińska

 

Etap 1 (14-22 czerwca): do pierwszego etapu kwalifikacji może przystąpić każdy. Uczestnicy będą walczyć ze sobą systemem pucharowym, w którym przeciwnicy będą dobierani automatycznie. Wszystkie mecze pucharowe będą trwały do dwóch wygranych. Jeśli w danym regionie udział wezmą więcej niż 64 drużyny, do turnieju zamkniętego zakwalifikowanych zostanie 16 z nich. Jeżeli mniej niż 64, wówczas awans otrzyma osiem (patrz etap 2 poniżej).

 

Etap 2 (24-28 czerwca): osiem lub 16 zespołów z najwyższą liczbą punktów zdobytych w rozgrywkach pucharowych oraz osiem z Challenger League przejdzie do turnieju zamkniętego. Rozegrany zostanie systemem szwajcarskim w pięciu rundach, a uczestnicy będą walczyć do dwóch wygranych.

 

Etap 3 (1-5 lipca): dziesięć najlepszych drużyn z turnieju zamkniętego wystąpi w finałach przeciwko sześciu zespołom z Pro League. W tych rozgrywkach mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych, a zespoły odpadają po dwóch przegranych potyczkach. Zwycięzcy wszystkich eliminacji zamkniętych zapewnią sobie miejsce w turnieju Six Major, z wyjątkiem regionów mających dodatkowe miejsce dzięki wynikom osiągniętym w ostatnich finałach Pro League (Europa i Ameryka Łacińska).

 

Azja-Pacyfik

 

Każdy z czterech podregionów Azji i Pacyfiku będzie miał własne otwarte eliminacje online. Wkrótce po nich, ich zwycięzcy spotkają się w turnieju kwalifikacyjnym w świecie realnym. Triumfator będzie trzecią drużyną tego regionu, otrzymującą prawo udziału w paryskim Six Major.

 

Etap 1 (17 czerwca): zespoły zagrają systemem szwajcarskim po jednym meczu. Zawody otwarte mogą trwać najpóźniej do 23 czerwca, o ile wcześniej nie wyłonimy zwycięzcy.

 

Etap 2 (24 czerwca): uczestnicy kwalifikacji offline zostaną wyłonieni w meczach do dwóch wygranych systemem pucharowym. Najlepsza drużyna zagra z pozostałymi siedmioma ekipami z Pro League. Jako że Fnatic i NORA Rengo już się zakwalifikowały do turnieju Major, Korea oraz region Azji południowo-wschodniej otrzymają po jednym, dodatkowym miejscu w kwalifikacjach otwartych. Triumfatorzy wszystkich kwalifikacji zamkniętych otrzymają miejsce w finałach LAN-owych do Six Major.


Jak się zarejestrować?

 

Rejestracje do turniejów są już otwarte we wszystkich regionach:

Zalecane

[2019-08-15] Smoke elite header

Smoke 'Krwisty Arszenik': Porady chemika

Porady chemika - Porter, J., doktor honoris causa w dziedzinie chemii teoretycznej i stosowanej

15-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-14] Gadgets Y4S3 Header

Hak Garra i tarcza Volcán – raport z prac badawczo rozwojowych

Mira, dyrektor Rainbow Six ds. badawczo rozwojowych, opowiada Harry'emu o nowych gadżetach, które niebawem zagoszczą w grze.

14-08-201912:00 PM

Zobacz więcej