[2018-04-26]Paris Major Reveal

ELIMINACJE DO TURNIEJU SIX MAJOR ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 14 CZERWCA

08-06-2018 12:00

Zbliża się turniej Six Major w Paryżu! Które sześć zespołów zakwalifikuje się do pierwszej edycji?

 

W połowie trwającego sześć miesięcy Sezonu 8, szesnaście najlepszych drużyn z czterech regionów (Europa, Ameryka Północna, Ameryka Łacińska i Azja-Pacyfik) spotka się we Francji. Będą rywalizować w największym z dotychczas rozgrywanych turniejów Rainbow Six w Europie, w którym pula nagród wyniesie 350.000 USD! Kwalifikacje będą też szansą dla zespołów amatorskich, by się pokazać, zmierzyć z profesjonalistami i uzyskać awans do zawodów LAN-owych. Przedstawiamy wszystkie informacje na temat udziału w nadchodzących kwalifikacjach otwartych.

 

Europa, Ameryka Północna i Ameryka Łacińska

 

Etap 1 (14-22 czerwca): do pierwszego etapu kwalifikacji może przystąpić każdy. Uczestnicy będą walczyć ze sobą systemem pucharowym, w którym przeciwnicy będą dobierani automatycznie. Wszystkie mecze pucharowe będą trwały do dwóch wygranych. Jeśli w danym regionie udział wezmą więcej niż 64 drużyny, do turnieju zamkniętego zakwalifikowanych zostanie 16 z nich. Jeżeli mniej niż 64, wówczas awans otrzyma osiem (patrz etap 2 poniżej).

 

Etap 2 (24-28 czerwca): osiem lub 16 zespołów z najwyższą liczbą punktów zdobytych w rozgrywkach pucharowych oraz osiem z Challenger League przejdzie do turnieju zamkniętego. Rozegrany zostanie systemem szwajcarskim w pięciu rundach, a uczestnicy będą walczyć do dwóch wygranych.

 

Etap 3 (1-5 lipca): dziesięć najlepszych drużyn z turnieju zamkniętego wystąpi w finałach przeciwko sześciu zespołom z Pro League. W tych rozgrywkach mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych, a zespoły odpadają po dwóch przegranych potyczkach. Zwycięzcy wszystkich eliminacji zamkniętych zapewnią sobie miejsce w turnieju Six Major, z wyjątkiem regionów mających dodatkowe miejsce dzięki wynikom osiągniętym w ostatnich finałach Pro League (Europa i Ameryka Łacińska).

 

Azja-Pacyfik

 

Każdy z czterech podregionów Azji i Pacyfiku będzie miał własne otwarte eliminacje online. Wkrótce po nich, ich zwycięzcy spotkają się w turnieju kwalifikacyjnym w świecie realnym. Triumfator będzie trzecią drużyną tego regionu, otrzymującą prawo udziału w paryskim Six Major.

 

Etap 1 (17 czerwca): zespoły zagrają systemem szwajcarskim po jednym meczu. Zawody otwarte mogą trwać najpóźniej do 23 czerwca, o ile wcześniej nie wyłonimy zwycięzcy.

 

Etap 2 (24 czerwca): uczestnicy kwalifikacji offline zostaną wyłonieni w meczach do dwóch wygranych systemem pucharowym. Najlepsza drużyna zagra z pozostałymi siedmioma ekipami z Pro League. Jako że Fnatic i NORA Rengo już się zakwalifikowały do turnieju Major, Korea oraz region Azji południowo-wschodniej otrzymają po jednym, dodatkowym miejscu w kwalifikacjach otwartych. Triumfatorzy wszystkich kwalifikacji zamkniętych otrzymają miejsce w finałach LAN-owych do Six Major.


Jak się zarejestrować?

 

Rejestracje do turniejów są już otwarte we wszystkich regionach:

Zalecane

[2018-08-10] Declassified Header

MAGAZYN „ODTAJNIONE” NR 2 – SPOJRZENIE NA SPOŁECZNOŚĆ I JEJ TWÓRCZOŚĆ

Czas na drugą odsłonę magazynu „Odtajnione”, w którym przyglądamy się twórcom wywodzącym się ze społeczności Rainbow Six Siege.

20-09-201812:00 PM

Zobacz więcej

[2018-09-17]Y3S3

Informacje o aktualizacji R3S3.1

Pierwsza aktualizacja po rozpoczęciu sezonu to znacznie mniejsza liczba zmian. Dlatego też nie znajdziecie tutaj aż tak wielu poprawek, jak podczas startu nowego sezonu. Aktualizacja R3S3.1 pokaże się na platformie PC we wtorek 18 września, a na konsolach – w kolejnym tygodniu.

17-09-201812:00 PM

Zobacz więcej