[2018-07-12] Paris Major Header

TWÓJ PORADNIK POLOWY NA SIX MAJOR W PARYŻU

08-08-2018 12:00

Pierwszy Six Major w historii rozpoczyna się w ten poniedziałek, 13 sierpnia. Nie możemy się już doczekać tego tygodnia, wypełnionego po brzegi wydarzeniami związanymi z rywalizacją w Rainbow Six! Szesnaście najlepszych drużyn z czterech regionów (Europa, Ameryka Północna, Ameryka Łacińska oraz Azja-Pacyfik) zmierzy się podczas Six Major w Paryżu, walcząc o pulę nagród wynoszącą 350.000 dolarów! Poza intensywnymi zmaganiami na scenie nasi widzowie będą mogli również zanurzyć się bez reszty w świecie Rainbow Six.

 

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy będziesz oglądał na żywo zawody Rainbow Six, czy też jesteś wiernym fanem, szukającym podsumowania tego, czego można się po nich spodziewać – ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

 

Kto bierze udział w zawodach?

Zgodnie z tym, co ogłosiliśmy podczas panelu e-sportowego w trakcie finałów w Atlantic City, format kwalifikacji do Six Major pozostanie w niezmienionej formie dla wszystkich przyszłych zawodów Six Major. Do Paryża przyjedzie szesnaście drużyn, ale tylko jedna zdobędzie puchar Six Major. Drużyny, którym udało się zakwalifikować, to:

 

Finaliści Sezonu 7 Pro League

Zwycięzcy otwartych kwalifikacji:

Aktualni mistrzowie Six Invitational:

Wybór gospodarzy & zdobywcy Pucharu Francji:

Zdobywcy drugiego miejsca na DreamHack w Walencji:

 [2018-08-08] Six Major groups

Jak wygląda harmonogram?

 

W fazie grupowej drużyny zostały podzielone na cztery grupy. Wyniki tego etapu określą, które drużyny awansują do ćwierćfinałów i półfinałów, a wreszcie do wielkiego finału. Mecze będą rozgrywane w piątek, sobotę i niedzielę.


Publiczność będzie mogła oglądać zawody od piątku 17 sierpnia. Wtedy właśnie fani i gracze zbiorą się w Paris Expo – Porte de Versailles (Hala 4), aby na własne oczy oglądać mecze. Wydarzenie zacznie się od ceremonii otwarcia i pierwszego dnia doprowadzi nas do etapu ćwierćfinałów.


W sobotę cztery zwycięskie drużyny stoczą bój w półfinałach, walcząc o dwa miejsca w wielkim finale, który odbędzie się w niedzielę. Pomiędzy meczami półfinałowymi zapraszamy na panel e-sportowy, podczas którego członkowie naszej drużyny e-sportowej będą omawiać szczegóły dotyczące programu podziału zysków, finałów Sezonu 8 Pro League oraz zawodów Six Invitational 2019! Widzowie, którzy będą z nami w niedzielę, obejrzą pełną wersję dokumentu o e-sporcie pod tytułem Inny sposób myślenia, ekscytujące mecze pokazowe, zapowiedź naszego kolejnego pakietu zawartości dodatkowej oraz – oczywiście – wielki finał, którego zwycięzca zdobędzie tytuł mistrza pierwszego Six Major w historii!


Prosimy pamiętać, że wszystkie terminy w poniższym harmonogramie opublikowane są według środkowoeuropejskiej strefy czasowej (CEST)

[2018-08-08] Six Major Paris Schedule

Kto castuje?

 

[2018-08-08] Six Major talents 2

Gdzie mogę oglądać?

Finały Six Major będą transmitowane w ponad 13 językach! Oto pełna lista adresów, dzięki której dowiesz się, gdzie oglądać transmisję w swoim języku:

 

Angielski (kanał 1): https://www.twitch.tv/rainbow6

Angielski (kanał 2): https://www.twitch.tv/rainbow6bravo

Francuski (kanał 1): https://www.twitch.tv/rainbow6fr

Francuski (kanał 2): https://www.youtube.com/rainbowsixfrance

Hiszpański (Hiszpania): http://www.twitch.tv/rainbow6es

Hiszpański (Ameryka Łacińska): http://www.twitch.tv/rainbow6latam

Niemiecki: http://www.twitch.tv/rainbow6de

Portugalski (Brazylia): http://www.twitch.tv/rainbow6br

Włoski: http://www.twitch.tv/rainbow6it

Rosyjski: https://www.twitch.tv/rainbow6ru

Koreański: https://www.twitch.tv/rainbow6kr

Polski: https://www.twitch.tv/rainbow6pl

Japoński: https://www.twitch.tv/rainbow6jp

Mandaryński (Tajwan): https://twitch.tv/rainbow6tw

Kantoński (Hong Kong): https://twitch.tv/rainbow6HK

 

Będę na zawodach osobiście, o czym powinienem wiedzieć?

 

Poza osobistym udziałem w jednych z najlepszych zawodów w historii Rainbow Six, widzowie będą mogli obejrzeć Wioskę Six Major. To teren dedykowany naszej społeczności, gdzie czeka mnóstwo atrakcji! Przyjrzyjmy się atrakcjom, dostępnym na terenie imprezy:

 • Teren spotkań z zawodowcami: Dzięki naszej społeczności, Rainbow Six czeka świetlana przyszłość. Na terenie spotkań z zawodowcami zbierzemy zawodowych graczy, fanów, twórców zawartości, influencerów oraz autorów Rainbow Six: Siege. W trakcie weekendu organizowane będą dedykowane sesje.
 • Wystawa dzieł fanowskich naszej społeczności: W tym miejscu mamy zaszczyt przedstawić fantastyczne prace wykonane przez artystów z naszej społeczności. Te dzieła to hołd złożony Rainbow Six i fascynującemu światu naszej gry – wszyscy będziemy je mogli oglądać na terenie imprezy.
 • Wyścig dronów: Kto z nas nie marzył o tym, żeby zostać operatorem? Uczestnicy naszej imprezy będą mogli wziąć udział w wyścigach dronów i udowodnią, na co ich stać. Pokaż swoje umiejętności i wygraj jedną z nagród związanych z Rainbow Six.
 • Laboratorium: Uczestnicy będą mogli tutaj znaleźć miejsce, w którym będzie można przygotować wyjątkową koszulkę z ciekawymi tekstami i odznakami.

 

Jakie są zasady dotyczące cosplayu?

 

Ze względu na ograniczenia prawne obowiązujące we Francji prosimy wszystkich cosplayerów, którzy biorą udział w imprezie, o przestrzeganie przepisów. Prosimy o to, aby w kolejce i/lub poza terenem imprezy nikt nie był przebrany w realistyczny mundur wojskowy. Dlatego też każdy, kto pojawi się na imprezie w kostiumie, który można omyłkowo wziąć za mundur policjanta, żołnierza lub ubranie podobnych służb, nie zostanie wpuszczony na teren wydarzenia.


Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że cosplaying to nieodłączna część świata Rainbow Six. Dlatego też wewnątrz hali obowiązywać będą mniej restrykcyjne zasady, dzięki czemu nasza społeczność będzie mogła cosplayować. Aby spełnić wymagania francuskich przepisów, prosimy o to, aby nikt nie nosił maski/nie zasłaniał w żaden sposób twarzy; nie nosił repliki broni; nie nosił przebrania przypominającego mundur ani GIGN, ani żadnych innych francuskich służb.

 

Jaki będzie podział puli nagród?

 

 • Mistrz Major: $150,000
 • 2 miejsce: $55,000
 • 3/4 miejsce: $25,000
 • 5-8 miejsce: $12,250
 • 9-12 miejsce: $7,500
 • 13-16 miejsce: $4,000
 •  

  Czy powinienem wiedzieć o czymś jeszcze?

   

  Prosimy pamiętać, że wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat, a uczestnicy w wieku od 16 do 18 lat muszą przedstawić zgodę rodziców (formularz zamieszczamy poniżej). Rodzice nieletnich muszą podpisać formularz, a uczestnik imprezy musi go przynieść ze sobą na zawody.


  Transmisja na miejscu odbywać się będzie w języku francuskim.


  Jeśli mówisz o imprezie w mediach społecznościowych, dołącz do rozmowy, korzystając z hashtagu #SixParisMajor!

   

  • Piątek, 17 sierpnia: Ćwierćfinały (hala otwarta od 12:00 do 23:00)
  • Sobota, 18 sierpnia: Półfinały (hala otwarta od 12:00 do 23:00)
  • Niedziela, 19 sierpnia: Wielki finał (hala otwarta od 12:00 do 23:00)

  HALA 4 - Paris Expo – Porte de Versailles

  2 Place de la Porte de Versailles, Paryż, 75015

  http://www.paris-expoportedeversailles.com/

   

  Aby poznać najnowsze informacje, prosimy odwiedzić stronę Rainbow Six Esports na Twitterze lub fora Ubisoft.

Zalecane

[2019-06-05] Declassified #8 Header

DECLASSIFIED #8

Z radością przekazujemy w wasze ręce kolejny odcinek “Declassified”, podsumowania wydarzeń społeczności, przeznaczonego dla twórców zawartości, udzielających się w społeczności Rainbow Six Siege!

14-06-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-06-10] Y4S2 Charms

Nowe ozdoby streamerów Rainbow Six Siege w R4S2!

Ogłaszamy kolejne ozdoby streamerów w R4S2!

10-06-201912:00 PM

Zobacz więcej