[2019-02-08] Season Kickoff - Header

R4S1: Operacja Burnt Horizon

08-02-2019 12:00

Już wkrótce rozpocznie się pierwszy Sezon Roku 4, wprowadzając do gry parę nowych operatorów z SASR. Dziewczyna to całkowicie spokojny operator atakujący, którego interesuje tylko ukończenie zadania, a jej kolega to jej całkowite przeciwieństwo – ten błyskawicznie podejmujący decyzje operator obronny jest tu tylko po to, żeby się dobrze zabawić i okryć chwałą. Operatorzy znają się od dawna, a do Tęczy wstąpili po to, by wzbogacić oddział o odrobinę australijskiego know-how. Dzięki temu drużyna zyskuje dostęp do nowego urządzenia, które napyta sporo biedy wędrującym obrońcom oraz do gadżetu, przez który drużyna atakująca może się nieźle pogubić.

Nie znaczy to wcale, że operatorzy z SASR całkowicie pozostawili za sobą swój spalony słońcem kraj – kawałek czerwonej pustyni trafia do gry wraz z nimi. Pogoń za ważnym celem kończy się patową sytuacją na stacji benzynowej na samym środku pustkowia, a wynikiem tej sytuacji jest mapa pełna kurzu, niespodzianek i australijskiego klimatu. Nie rozprosz się podziwianiem sklepu z pamiątkami i nie myśl nawet o próbowaniu narodowych specjałów, dostępnych w barze. Twoja drużyna będzie ci za to wdzięczna.

Odwiedź nasz kanał Rainbow Six na Twitchu 17 lutego, aby zobaczyć pełną zapowiedź Operacji Burnt Horizon, na żywo z turnieju Six Invitational w Montrealu.

Zalecane

[2019-02-14] Y4S1 Operators - Header

Poznaj Gridlock i Mozziego

Gridlock i Mozzie znają się od lat.

14-02-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-02-14]Y4S1 Designer Notes: Pre-Season

R4S1: Notatki projektanta przed rozpoczęciem sezonu

Poniższe zmiany w balansie gry zostaną wprowadzone wraz z aktualizacją R4S1, będą również dostępne na serwerze testowym R4S1. Prosimy pamiętać, że te zmiany nie są ostateczne i że w trakcie sesji serwera testowego będziemy monitorować uwagi graczy na ich temat.

14-02-201912:00 PM

Zobacz więcej