[2019-05-15] Nokk Blog header

Poznaj Nøkk

15-05-2019 12:00

POZNAJ NØKK

Nasza operatorka atakująca na R4S2.


Nøkk od dłuższego już czasu stanowi prawdziwą zagadkę. Poza Tęczą mało kto wie nawet o jej istnieniu. Jak na tak niezwykle skuteczną tajną agentkę, której większość działań nie jest nigdzie odnotowywana, w niesamowity sposób udało jej się zachować w głębi duszy swoje prawdziwe ja.

Ta niezwykle skupiona i oddana agentka wykorzystuje swoje wyszkolenie w działaniach specjalnych w celu przenikania na teren przeciwnika, zbierania materiałów wywiadowczych i skutecznej walki z wrogiem. Należy do Jægerkorpset i sieje bezgraniczny strach w sercach wszystkich, którzy stają na jej drodze.

Jakby tego było mało, agentka uosabia ducha lojalności i swoim przykładem prowadzi ludzi, z którymi pracuje. W przeciwieństwie do wszystkich innych ludzi na świecie, operatorzy wiedzą, kim jest i chętnie witają ją w swoich szeregach. Skandal, przed którym potencjalnie stoi jej rodzina, nie ma dla nich żadnego znaczenia; dla swoich kolegów jest jedną z najlepszych operatorek na świecie i nigdy by jej nie zdradzili, nawet gdyby prawda wyszła na jaw.

Jej gadżet to jedynie wisienka na torcie, bo operatorka sama w sobie jest już niezwykle groźnym przeciwnikiem. HEL, nad ulepszeniem którego pracowała razem ze specjalistką Grace “Dokkaebi” Nam sprawia, że Nøkk naprawdę niewiele już brakuje do statusu prawdziwego ducha. Jej przeciwnicy będą się stale oglądali przez ramię.

Nøkk dołącza do drużyny atakującej podczas Operacji Phantom Sight. Aby dowiedzieć się więcej, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze lub dołącz do dyskusji na naszym subreddicie i forach! Odwiedź nasz kanał Rainbow Six na Twitchu 19 maja, aby poznać pełną zapowiedź Operacji Phantom Sight podczas transmisji na żywo z finałów Pro League w Mediolanie.

Zalecane

[2019-10-10] Mini Battle Pass

MINI PRZEPUSTKA BOJOWA: MÓW MI HARRY

Faza 1 Przepustki Bojowej Rainbow Six Siege rozpocznie się podczas Operacji Ember Rise i będzie trwała od 15 do 21 października (włącznie).

15-10-201909:00 AM

Zobacz więcej

[2019-10-08] SI2020 Event Guide Header

SIX INVITATIONAL 2020 – PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Czwarta edycja Six Invitational odbędzie się w Montrealu, w lutym 2020 roku

08-10-201912:00 PM

Zobacz więcej