[2019-05-15] Nokk Blog header

Poznaj Nøkk

15-05-2019 12:00

POZNAJ NØKK

Nasza operatorka atakująca na R4S2.


Nøkk od dłuższego już czasu stanowi prawdziwą zagadkę. Poza Tęczą mało kto wie nawet o jej istnieniu. Jak na tak niezwykle skuteczną tajną agentkę, której większość działań nie jest nigdzie odnotowywana, w niesamowity sposób udało jej się zachować w głębi duszy swoje prawdziwe ja.

Ta niezwykle skupiona i oddana agentka wykorzystuje swoje wyszkolenie w działaniach specjalnych w celu przenikania na teren przeciwnika, zbierania materiałów wywiadowczych i skutecznej walki z wrogiem. Należy do Jægerkorpset i sieje bezgraniczny strach w sercach wszystkich, którzy stają na jej drodze.

Jakby tego było mało, agentka uosabia ducha lojalności i swoim przykładem prowadzi ludzi, z którymi pracuje. W przeciwieństwie do wszystkich innych ludzi na świecie, operatorzy wiedzą, kim jest i chętnie witają ją w swoich szeregach. Skandal, przed którym potencjalnie stoi jej rodzina, nie ma dla nich żadnego znaczenia; dla swoich kolegów jest jedną z najlepszych operatorek na świecie i nigdy by jej nie zdradzili, nawet gdyby prawda wyszła na jaw.

Jej gadżet to jedynie wisienka na torcie, bo operatorka sama w sobie jest już niezwykle groźnym przeciwnikiem. HEL, nad ulepszeniem którego pracowała razem ze specjalistką Grace “Dokkaebi” Nam sprawia, że Nøkk naprawdę niewiele już brakuje do statusu prawdziwego ducha. Jej przeciwnicy będą się stale oglądali przez ramię.

Nøkk dołącza do drużyny atakującej podczas Operacji Phantom Sight. Aby dowiedzieć się więcej, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze lub dołącz do dyskusji na naszym subreddicie i forach! Odwiedź nasz kanał Rainbow Six na Twitchu 19 maja, aby poznać pełną zapowiedź Operacji Phantom Sight podczas transmisji na żywo z finałów Pro League w Mediolanie.

Zalecane

[2019-08-15] Smoke elite header

Smoke 'Krwisty Arszenik': Porady chemika

Porady chemika - Porter, J., doktor honoris causa w dziedzinie chemii teoretycznej i stosowanej

15-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-14] Gadgets Y4S3 Header

Hak Garra i tarcza Volcán – raport z prac badawczo rozwojowych

Mira, dyrektor Rainbow Six ds. badawczo rozwojowych, opowiada Harry'emu o nowych gadżetach, które niebawem zagoszczą w grze.

14-08-201912:00 PM

Zobacz więcej