[2019-05-17] Warden Blog header

Poznaj Wardena

17-05-2019 12:00

POZNAJ WARDENA

Nasz obrońca na R4S2


Przygotowania i improwizacja to zwykle przeciwstawne koncepcje, ale jakimś cudem Collinn “Warden” McKinley jest mistrzem w obu dziedzinach. Ma za sobą już 30 lat nieprzerwanej kariery, więc z pewnością nie brakuje mu doświadczenia, aby nad wszystkim zapanować.

McKinley, urodzony w Stanach Zjednoczonych w stanie Kentucky, szybko awansował w szeregach Marines, aż wreszcie znalazł swoje powołanie w oddziale ochrony osobistej Secret Service. Pokazał, na co go stać, gdy zdołał doprowadzić Sekretarza Stanu w bezpieczne miejsce podczas niespodziewanego ataku, kiedy to przeciwnikom udało się zniweczyć wszystkie przygotowane plany ewakuacji.

Na skutek tych dramatycznych wydarzeń Warden wpadł na pomysł stworzenia wyjątkowego gadżetu, inteligentnych okularów Glance. Urządzenie odzwierciedla naturę jego talentu, polegającego na zauważaniu rzeczy, których nie widzi nikt inny w celu zdobycia przewagi w dowolnej sytuacji. Bez okularów byłby równie utalentowany, ale gdy ma je na nosie, nie ma sytuacji, z której nie wyszedłby obronną ręką.

Tendencja do podążania za głosem własnego instynktu i niezachwiana pewność siebie pokazały, że Warden gra w swojej własnej lidze. Nic dziwnego, że został polecony przez wysoko postawionych członków rządu. Teraz, gdy stanowi część drużyny, musi stawić czoła nowemu wyzwaniu: czas przekonać się, czy jego umiejętności i żelazna wola nie zbledną w obliczu specjalistów podobnego kalibru.

Warden dołącza do drużyny broniącej podczas Operacji Phantom Sight. Aby dowiedzieć się więcej, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze lub dołącz do dyskusji na naszym subreddicie i forach! Odwiedź nasz kanał Rainbow Six na Twitchu 19 maja, aby poznać pełną zapowiedź Operacji Phantom Sight podczas transmisji na żywo z finałów Pro League w Mediolanie.

Zalecane

[2019-09-19] Y4S3

R4S3.1 – informacje o aktualizacji

Najważniejsze elementy aktualizacji R4S3.1 to między innymi zarządzanie oddziałami przez system odwróconego ognia sojuszniczego (RFF), zmiana interakcji ognia Goyo (i Capitao) z zakładnikiem w ramach RFF oraz inne poprawki błędów

19-09-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-09-17] DDOS and Next Steps

DDOS, DOS i nasze następne kroki

Po wydaniu Operacji Ember Rise zaobserwowaliśmy wzrost liczby ataków typu DDoS i DoS na nasze serwery. Poniżej znajdziecie opis naszych kroków, które planujemy podjąć, aby zaradzić tej sytuacji i rozwijać grę dalej.

18-09-201912:00 PM

Zobacz więcej