ProleagueY4S3_1920x1080

Świętuj Pro League wraz z pakietami dla IQ, Nøkk, Tachanki i Wardena.

24-09-2019 09:00


Jesteś fanem Pro League w Rainbow Six? Już teraz możesz kupić nowe, dedykowane zestawy operatorów Pro League dla IQ, Nøkk, Tachanki i Wardena. Każdy pakiet zawiera uniform, osprzęt głowy oraz malowanie na broń dla wybranego operatora, jak również uniwersalną, złotą ozdobę chibi.
Każdy zakup bezpośrednio wspiera ekosystem esportowy Rainbow Six, ponieważ część przychodów trafia do drużyn i ich graczy.
Uruchom grę i przejdź do sekcji "Pakiety" w sklepie.
ZESTAW PRO LEAGUE - WARDEN SETZESTAW PRO LEAGUE - NØKKZESTAW PRO LEAGUE - IQZESTAW PRO LEAGUE - TACHANKAChcesz zdobyć jeszcze więcej łupów? Sprawdź nowe pakiety w Rainbow Six Siege.

. Od zawsze uważamy, że zawartość bezpośrednio związana z rozgrywką nie powinna być zamknięta za koniecznością dokonania transakcji. Wszystkie przedmioty służące do zmiany wyglądu, takie jak malowania broni, osprzęty głowy, uniformy i ozdoby na broń są wyłącznie kosmetyczne.

Zalecane

[2019-11-19] La Casa de Papel

NOWE WYDARZENIE W GRZE: DOM Z PAPIERU

W Banku dzieje się coś złego. Wzięto zakładnika, a teraz od Ciebie zależy zadbanie o jego bezpieczeństwo. Napad wciąż trwa, a atmosfera jest tak gęsta, że można ją kroić nożem.

19-11-201909:00 AM

Zobacz więcej

[2019-11-13] Dev Blog Limb Penetration header

Blog autorów gry: System przebijania kończyn

Podczas 4 Sezonu w Roku 4 Rainbow Six Siege zmieniamy zasady przebijania modeli postaci przez pociski. Ten nowy system ma zwiększyć zabójczość strzałów i wskazywać, gdzie powinna trafiać kula.

13-11-201912:00 PM

Zobacz więcej