[2019-11-19] La Casa de Papel

NOWE WYDARZENIE W GRZE: DOM Z PAPIERU

19-11-2019 09:00

W Banku dzieje się coś złego. Wzięto zakładnika, a teraz od Ciebie zależy zadbanie o jego bezpieczeństwo. Napad wciąż trwa, a atmosfera jest tak gęsta, że można ją kroić nożem.

Przed wami pierwszy owoc współpracy pomiędzy Rainbow Six: Siege oraz serwisem Netflix. Wprowadzamy krótkie wydarzenie związane z hiszpańskojęzycznym serialem Dom z Papieru.


W dniach 20-25 listopada sam przeżyj porwanie!

Zasady porwania

Wydarzenie Dom z Papieru to klasyczny mecz w trybie Zakładnik, gdzie drużyna atakująca i broniąca walczą ze sobą o przejęcie zakładnika przebranego w charakterystyczną maskę i czerwony kombinezon z serialu. Jeśli postanowisz grać jako Hibana lub Vigil zauważysz, że ta para operatorów ubiera się w identyczny sposób.

Pakiety

W czasie trwania wydarzenia do sklepu trafi pełen zestaw czterech przedmiotów zarówno dla Hibany, jak i Vigila i pozostanie w sprzedaży przez około rok.

Pakiet Porwanie Hibany zawiera uniform Czerwony Kombinezon, osprzęt głowy Rozzuchwalony, ozdobę Tokio oraz skórkę Mennica Królewska dla TYPE-89.

Pakiet Wspólnik Vigila zawiera uniform Czerwony Kombinezon, osprzęt głowy Bezimienny, ozdobę Surrealista oraz skórkę Świeży Papier dla K1A.


Przygotuj własny napad i zaproś swoich znajomych, bo w ten weekend każdy może ZA DARMO uzyskać dostęp do pełnej wersji gry - w tym do wszystkich map i trybów.

Dowiedz się więcej

Zalecane

[2019-12-03] Capitao Elite header

Capitão 'Responsa': Widzenie teraźniejszości

“Mam powyżej uszu gadania o pierwszej i jedynej rzeczy, którą ludzie we mnie widzą.”

03-12-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-11-20] QuickMatch Map Rotation header

Blog autorów: Rotacja playlisty trybu szybkiego meczu

Wraz z Operacją Shifting Tides, chcemy wyłumaczyć zmiany w playliście trybu szybkiego meczu, które pojawią się w 4 Sezonie 4 Roku.

03-12-201912:00 PM

Zobacz więcej