Y4S1: Burnt Horizon Operasyonu

08.02.2019 12:00

SASR’den iki yeni operatör sunan Dördüncü Yıl Birinci Sezon, başlamaya hazır. Bu operatörlerden biri, tek amacı işi halletmek olan bir Saldıran; diğeri ise rüştünü ispatlamaya niyetli, zeki bir Savunan. Dostlukları uzun yıllar öncesine dayanan bu ikili, dünyanın öbür ucunu Avustralyalı becerikliliğiyle tanıştırmak için Rainbow’a katıldı. Bu becerikliliklerinin kaynağında Savunanları sürekli tetikte kalmaya itecek, Saldıranları ise bir miktar ne yapacağını bilmez halde bırakacak şekilde etrafta dolaşan yeni bir cihaz var.

Tabii böyle deyince, o sımsıcak ülkelerini tamamen arkalarında bıraktıkları sanılmasın. Yanlarında kızıl çölden bir parça da getiriyorlar. Tansiyonu yüksek bir kovalamaca, uçsuz bucaksız bir yerdeki hizmet istasyonunda bir çıkmazla sonuçlandı ve böylece ortaya büklümlerle, kıvrımlarla ve Avustralya’ya bir ton şey ile dolu bir harita çıktı. Hediye mağazasında gezinip ya da fast food tezgâhında ulusal lezzetlerin tadına bakıp da dikkatini dağıtmamaya çalış. Böylece takım arkadaşların müteşekkir olur.

17 Şubat’ta Montréal’deki Six Invitational’dan canlı yayınla yapılacak Burnt Horizon Operasyonu duyurumuzu izlemek için Rainbow Six Twitch Kanalımızı ziyaret et.

Önerilen

“Kızıl Arsenik” Gazı: Bir Kimyager Önerisi

Bir Kimyager Önerisi - Porter, J., Fizik ve Teorik Kimya konularında Onursal Doktora Sahibi

15.08.201912:00 PM

Read more

Garra Kancası ve Volcán Kalkanı – ARGE bildirisi

Mira, Rainbow Six ARGE Müdürü, Harry’ye yeni gelecek cihazları bildiriyor.

14.08.201912:00 PM

Read more